Fora Debat Gravid Han var mig UTRO. :'(
Viser 2 indlæg - 1 til 2 (af 2 i alt)
  • Forfatter
    Indlæg
  • #5370488
    Misse2008
    83 Indlæg

    hej alle sammen..

    Min kæreste var mig utro…! Jeg var væk 5 dage hvor jeg passede hans pige på 2 år hjemme hos mine forældre (da han skulle arbejde) Så har han fanme været mig utro mens jeg var væk i nogen dage..!

    Jeg fik tvunget det ud af ham da han kom herhjem tilsidst.. fordi jeg kunne mærke han havde været mig utro. Han benægtede først, men fik ham til at fortælle mig sandheden. Han har kysset og knaldet en anden. jeg er så ked af det.

    jeg går og tænker på dem sammen hele tiden. Og hvorfor han gjorde det, for han sagde han ikk vidste det til mig. Han ville ikke rede vores forhold, for han sagde at han har følelser for hende, og at han ikke kan sige han elsker mig mere.

    hvorfor går han fra mig, og hvorfor gør han sådan noget her lige 2måneder inden min termin. :'(

    Jeg er SØNDERKNUST. Føler mig så mutters alene….

    #6352403
    Anonymous
    51552 Indlæg

    Åhh nej
    Det er jeg virkelig ked af at hører !

    Hvad sker der for sådan en mand ?

    Håber du snart er oven på igen og kan nyde det sidste graviditet, så du får overskud til dig selv og din baby !

    Knus Heidi

Viser 2 indlæg - 1 til 2 (af 2 i alt)

Du skal være logget ind for at svare på dette indlæg.