-
ForfatterIndlæg
-
17. maj 2008 kl. 20:31 #5375454
znuzke
697 IndlægHey tøzzer…
Altså kæresten og mig har det egentlig ret godt, men i dag tog jeg mig i at sidde og irritere mig dybt over at han har billeder af ukendte, fine, tynde, NØGNE piger på sin comp.. Ja, så soft som jeg er fik jeg endog helt tårer i øjnene over det… ALTSÅ!! Hvad sker der.. Det har da irriteret mig før, ikke voldsomt, men altså ligefrem at være ved at tude over det… Man sku næsten tro jeg var gravid… hmmmmmm
Hvordan har I det med nøgenbilleder af diverse modeltøser på kærestens comp? ER det ok med jer, eller er det bare et no-go, for lige at komme med et lamt udtryk… hihi..
Og hvad med porno?
17. maj 2008 kl. 21:59 #6467326Grylle85
208 IndlægNu aner jeg faktisk ikke om Lars har porno eller billeder på hans comp.
Men det ville aldrig røre mig hvis han havde…Det er mig han elsker og mig han er gift med, så han løber nok ingen steder!
17. maj 2008 kl. 22:49 #6467327Mooooor
1198 IndlægHvis det er sådan nogle modelbilleder, rør det mig ikke.
Men hvis det er fordi han har siddet og chattet med nogen på nettet, så ville jeg tage det som utroskab, også ville han få sparket.
Porno har jeg det fint med
18. maj 2008 kl. 1:01 #6467328Anonym
20369 IndlægNej det er ikke okay! Det er nok til at jeg ville skilles og aldrig se ham igen. Hvis han taendte paa saadan en kvinde, ville jeg braekke mig!
18. maj 2008 kl. 16:04 #6467380Anonym
20369 IndlægMan kan ikke sige at alle maend ser porno. Det er noget sludder. Ikke alle maend har samme livsstil og tankegang 🙂 Selvom I nok ikke vil tro det, saa er det maend, der finder porno frastodende.
Der er ogsaa maend, der lever et religios liv, hvor porno ikke er tilladt, og derfor holder sig LANGT fra det. Min mand feks 😉 Nej, jeg prover ikke at sidde og spille hellig.
18. maj 2008 kl. 16:12 #6467381Cherie
805 IndlægIkke alle mænd ser porno, for min gør ikke. Det ved jeg med sikkerhed. Jeg ville aldrig finde mig i, at han sad og gloede porno eller billeder af mere eller mindre nøgne kvinder..
Porno er sikkert meget normalt i de fleste øjne, men bestemt ikke i mine
Du skal være logget ind for at svare på dette indlæg.