Hej piger
Min datter er lidt over 1 år og r simpelthen blevet SÅ vand skræk at i ikk drømmer om det !
Hun har altid ELSKET vand, når hun har været i bad har hun altid grinet, leget og ville bestemt ikk op ..
Men lige pludselig vendte det ..
Der er ikk sket noget når hun har været i vandet, altså at vi har tabt hende, eller hun er røget under hovedet i badekaret .. Aldrig ..
Hun er kommet tit i bad med os, men det skriger hun os fuldstændig af .. og hun er virkelig bange kan man tydeligt se .
vi har prøvet at ligge stofbleer på hendes krop inden hun kom i badekaret, men overhovedet ikk nogen virkning ..
Jeg ved virklig ikk hva jeg skal gøre, det gør simpelthen SÅ ondt at jeg sidder med tårer i øjnene hver gang jeg bader hende 🙁
Nu er det sådan at vi skal til Rhosdos d 29 Juni, og det er jo overhovedet ikk godt for hende hvis hun er så pisse bange for det vand der ..
Ved i hvad der kan hjælpe? Alt kan kun gøre det bedre .. m min SP strækker jo, så hende kan jeg heller ikk snakke med .. årrrh ..
Håber i har nogen tips til at min prinsesse blir tryk med det igen ..