Fora Familieliv Er du i tvivl om, hvem der er far til dit barn?
Viser 1 indlæg (af 1 i alt)
  • Forfatter
    Indlæg
  • #5384260
    lungus1981
    4 Indlæg

    Har du fået et barn og er i tvivl om hvem faderen er? Er du måske blevet gravid med en fyr som du mødte en enkelt aften og har ikke snakket med ham siden? Så har du nu muligheden for at få hjælp til at finde faderen.
    QTV leder efter kvinder, som ønsker at få kontakt med faderen til deres barn.
    QTV er et talkshow, der har Pernille Aalund som vært, og som bliver sendt på Kanal 4.

    Vi kan selvfølgelig ikke love, at vi finder frem til ham, men hvis vi vælger at gå videre med at finde faderen til dit barn, vil vi gøre alt, vi kan for at oprette kontakt. Du vil naturligvis skulle medvirke i optagelser til QTV og fortælle vores seere din historie.

    Send os en mail på line.hvid@eyeworks.tv, hvor du fortæller lidt om, hvem du er, og hvad du ved om din biologiske far eller ring til Line på 88248523. Vi behandler naturligvis alle henvendelser med den største diskretion.

Viser 1 indlæg (af 1 i alt)

Du skal være logget ind for at svare på dette indlæg.