Fora Debat Raseri i Netto!!!!
Viser 1 indlæg (af 1 i alt)
  • Forfatter
    Indlæg
  • #5441904
    MorTilAndreas
    93 Indlæg

    Blev simpelthen så gal i dag, var nede i formiddags og handle i Netto, og havde lige stilt mig i kø, da en dame i sådan en “scooter” kommer kørende ind foran mig, jeg rykker mig med barnevognen, i det jeg tror hun skal have nogen af de varer der står ved siden af mig.

    Men f*nden tage hende om hun så ikke kører ind og parkere foran mig, og siger “jeg har stået her længe!”

    Blev så gal, og spurgte hvad f*nden hun havde tænkt sig? Man går ikke ud af køen og så bare kommer valsende tilbage foran dem der har stilt sig i kø!?
    Så blev hun sur for hun sprang da i hvert fald ikke over!! :hammer:

    Nå så bliver jeg sur og diskutere med hende, og lur mig om hun så ikke lader det gå ud over Andreas! Han har LIGE lært at grine og sidder så og griner af legetøjet der hænger på barnevognen, og så skal jeg få min “spasser unge” til at holde sin k*ft!?
    NØJ HVOR BLEV JEG GAL :bander:

    Jeg tror aldrig jeg har råbt så højt og da slet ikke i en butik!
    Tror også hun fangede budskabet til sidst, for hun sagde da intet da jeg var færdig med at råbe.
    Og en ekspedient i Netto åbnede en kasse specielt til mig som undskyldning for at de ikke blandede sig..

    F*nden tage den gamle dame :bander:

    Den slags kan virkelig ødelægge min dag. En ting er at holde fast på hun ikke sprang over, så kan vi stå og diskutere det, ud af butikken var vi jo nok kommet på et tidspunkt – men at blande min 3 måneder gamle søn ind i det, det er simpelthen at gå over grænsen!

Viser 1 indlæg (af 1 i alt)

Du skal være logget ind for at svare på dette indlæg.