Det er jer der danner rammen for denne her dejlige side piger.. Jer alle sammen. De dejlige skulderklappende tråde, de heftige debatter og de medfølende kommentarer.
Denne side har bare et eller andet over sig, ved ikke hvad det er.. Jeg har været medlem af mange sider, som også har været spændende og lærerige at være medlem på, men synes nu alligevel ikke at man finder den samme stemning på andre sider.. 🙂
Når siden her går ned, så ved jeg at der er mange som nærmest helst panikker, og er inde og tjekke flere gange i timen, om siden ikke er kommet op at køre igen.. Tænk engang at vi er så afhængige af hinanden. 🙂 Det er da skønt!
Husk at kommenter hinandens dagbøger, selvom det er en lille ting at gøre, så kan det bare betyde SÅ uendelig meget for nogen.. Og når det nu kan gøre nogen glade, så er det vel værd at gøre det?? 😀 Jeg vil i hvert fald blive bedre til det.
Vil egentlig bare sige tak for en super fed side, og mange tak for jeres forskelligheder! 🙂
Keep up the good work.. 😉