“Fint, coach! så må jeg jo gerne logge på UM!” 😉
Så nu vil jeg gøre brug af mit netværk 😆
Jeg står i den fantastiske situation at jeg er endt i aktivering, og jeg vil bare VÆK fra det og VÆK fra systemet! Jeg ønsker langt fra at være på KH.
Så hvis i tilfældigvis skulle kende en, som kender en osv der mangler en super sej kvinde i job, så smid lige en pm til mig 😉
Eller gør mig obs på stillinger jeg evt ikke har opdaget selv eller tænkt over. 😉
Jeg har delvist bil (mulighed for at bruge bil) og kørekort.
Jeg villig til næsten alt, dog må det ikke være alt for langt væk fra Horsens, da jeg stadig er enlig og derfor ikke har hjælp til at hente/bringe møgungerne!
Sæt i gang tøser 😀
Hov kan lige fortælle at jeg har erfaring med børn og unge med diverse handicaps, voksne autister, salg/opsøgende salg over tlf. Supervisiorjobbet, pædagogmedhjælper, hjemmehjælper, omsorgshjælper.. ehm.. Barnepige, hundelufter, sælger på tankstation… Husker ikke mere lige nu – men jeg er super lærenem 😉 Så selvom jeg ikke har erfaringen, så er det ikke en hindring for mig!