Viser 5 indlæg - 1 til 5 (af 5 i alt)
  • Forfatter
    Indlæg
  • #5372946
    Chriss
    6046 Indlæg

    Godmorgen i skønne kvinder, håber i har sovet godt, og i klar til en dejlig lørdag 😀

    Har sovet dejligt, har været langt langt væk i drømmeland 😀

    I dag står den på udelukkende familie hygge, og i eftermiddag, tager vi et smut til Blåvand og leger “turister” 😀

    Kan i allesammen have en dejlig dag 😉

    Knus Christina 😀

    PS: Lige et kæmpe kram til Trolder81 😀

    #6413970
    ZLW09
    2788 Indlæg

    Godmorgen piger

    Uh jeg kunne godt sove videre… Kunne ikke stå op til at starte med, men op kom jeg 😉
    I dag skal vi (Kæresten, min bror og jeg) til Ikea og i City 2 og så tager jeg hjem og drengene tager hjem til min mormor og river resten af hendes køkken ned samt de nok sætter nyt op…. Jeg ved ikke helt hvad deres plan for i dag med det køkken….

    Uh jeg er ked af at han vil gøre det, jeg er glad for at du tog ham med hjem… Jeg håber at du snart hører fra ham meget snart, trolder81…En kæmpe krammer får du af mig….

    Kan i alle sammen have en rigtig god dag….

    Knus betina

    #6413971
    Masha
    552 Indlæg

    go’ morgen.. 🙂

    er godt nok træt her til morgen..
    skal til fødselsdag senere hos kærestens tvillingesøstre.. så det bliver en stille og rolig dag.. 🙂

    #6413972
    moar_03_05_07
    3710 Indlæg

    God formiddag 😀 Herhjemme skal der ikke ske noget vildt i den her weekend. Synes bare vi har brug for at lave ingenting for tiden….

    Nå men Manden er lige kørt ud og hente noget metal plade et eller andet, Alexander og Melissa er lige kørt ud til bedsterne hvor de skal lege idag(og måske sove i nat?? det må vi se på). Har lige lagt Melanie i seng og jeg hmm…rydder lidt op, vasker tøj, sidder og kigger på nettet og skriver lige på msn 😀 dejlig afslappende 😉

    #6413973
    Rinine
    347 Indlæg

    halløj, ja nu er det jo ikke morgen mere men godmorgen til alle jer.. hehe.. idag skal vi til svigerfars fødselsdag og i aften skal jeg et smut i byen med tøserne 😀
    Fortsat god lørdag til jer alle !!

    knus RInnie

Viser 5 indlæg - 1 til 5 (af 5 i alt)

Du skal være logget ind for at svare på dette indlæg.