Ja vil da lige fortælle at jeg i nat fik min søvn. Nej hvor jeg elsker mine unger. Og jeg elsker dem også selvom jeg ikke fik/får min meget vigtige søvn. Jeg er bare så glad idag og føler mig så overskudsagtig fordi jeg har fået de ekstra timer jeg har manglet de andre dage.
Åh jeg har bare så meget brug for at dele dette med jer Men hvorfor de har sovet ved jeg ikke mon det skyldes de så deres far igår. Ja det ved jeg ikke, men jeg er bare så glad.
Så til alle jer der lige som mig nogle gange må undvære søvnen. Ja lige meget hvorfor, så kommer der dage hvor man får sin søvn 😀 Og så er det lige meget om man har store eller små børn eller kun et barn. Der kommer altid perioder hvor man får mindre søvn. Og sådan er det at får børn 😆