Fora Lir og Lummerier minutmænd eller maratonmænd? en lummer tråd…
Viser 4 indlæg - 1 til 4 (af 4 i alt)
  • Forfatter
    Indlæg
  • #5400023
    Goeltrolden
    6746 Indlæg

    ja, tøser… theresa og jeg sidder og er i et lidt lummert humør… 😛

    så kom med jeres historier… 😉

    har I oplevet minutmænd, maratonmænd, gør det selv, eksperimenter osv osv…

    kom gerne med jeres sjove, kiksede, skræmmende eller finurlige historier om de kære mænd (eller kvinder hvis man er til det 😉 )

    kom frisk, tøser 😀

    #7113686
    nopi
    96 Indlæg

    Jeg var lige begyndt at komme sammen med min første kæreste og det var nyt og spændende. Vi var simpelthen så trængende at vi bare måtte have hinanden. Desværre var vi løbet tør for kondomer.
    Men drengen tænker kreativt; Frostposer!! Selvfølgelig!! Så han henter en frostpose og tager på tisseleif.
    Jeg behøver vel ikke fortælle at den river forfærdelig meget sådan en pose! Den glider heller ikke særlig godt!
    Jeg gik lidt underligt de efterfølgende dage fordi jeg havde MEGET ondt forneden! 😆

    En anden gang ville han lige tilføre lidt ekstra “glidecreme”, så han finder en tilfældig fugtighedscreme i hans skab.
    Efter en ordentlig klat forneden, går der ikke mange sekunder før jeg begynder at skrige. Det var kamfercreme, sådan noget mentholagtig creme og det gjorde naller! Lysten var helt væk bagefter…!

    Egentlig en underlig fyr når jeg tænker over det. Han fandt på de underligste ting. Han insisterede engang på madsex. Desværre var det popkorn vi spiste den aften….og dem proppede han op i mig under oralsex….. for underligt:lol:

    #7113687
    musse81
    6656 Indlæg

    Nopi 😆

    Ej de var sgu gode 😆

    Godt det ikk var mig der fik kamfercreme et vist sted avav 😆

    #7113688
    Goeltrolden
    6746 Indlæg

    ja for satan 😯 😆

Viser 4 indlæg - 1 til 4 (af 4 i alt)

Du skal være logget ind for at svare på dette indlæg.