Fora Lir og Lummerier Hvor meget acceptere I?
Viser 1 indlæg (af 1 i alt)
  • Forfatter
    Indlæg
  • #5430112
    Deja-vu
    392 Indlæg

    Hvor går jeres grænse i jeres forhold? 🙂

    Jeg tænker blandt andet, porno er jo ikke ligefrem svært at komme til når man har internet, snakker I om det, forbyder I det, eller er det bare “hemmeligt og privat” ?

    Må din kæreste se porno?
    Må han oprette diverse profier, måske bare for sjovt?

    Og hvordan har I det med det?

    Jeg vil godt starte med at sige, at stod det til mig så var min kæreste blind, og havde for korte arme. :rofl: :rofl: (Spøg til side) .

    Nu er det jo ikke nogle hemmelighed, at vi har øjne i hovedet, jeg havde en x-kæreste som VENDTE sig efter tøser på gaden for at få så meget med som muligt, DET kan jeg ikke acceptere, at man kigger på en som kommer gående imod en, det kan ske for enhver, men at vende sig om, det blev for meget for mig. :blink:

    Jeg kan ikke acceptere profiler på diverse sider, også selvom det bare er for sjovt skyld – men det kan jeg ikke have!

    Sidst men ikke mindst, så hader jeg den nemme adgang til porno, men vil på ingen måde forbyde min kæreste det, selvom jeg inderst inde gerne ville. 😛

    Hvad med jer tøser? Hvor går grænserne?

Viser 1 indlæg (af 1 i alt)

Du skal være logget ind for at svare på dette indlæg.