Fora Sundhed og Helbred Argh -hvad sker der med min krop?
Viser 1 indlæg (af 1 i alt)
  • Forfatter
    Indlæg
  • #5419273
    Nihil
    522 Indlæg

    Nu skriver jeg en række symptomer, og så må I lige skrive hvad I tænker…

    Jeg har haft blærebetændelse af 2 gange inden for kort tid, og er behandlet med penicillin.

    Jeg har så fået svamp forneden -ubehandlet, men det svinger meget hvor slemt det er, det har jeg gået med 14 dages tid.
    Jeg sørger for at vaske mig ren med vand et par gange om dagen, og der skifter jeg også trusser. Om natten sover jeg med måsen bar -for ikke at irriterre mere.

    Min urin er helt brun om morgenen og meget koncentreret hele tiden, desuden sjattisser jeg, hvor det virkelig føles som jeg skal tisse meget. Jeg drikker meget vand.

    Igår fik jeg pludselig voldsom hovedpine sammen med muskelstivhed og ømhed i hele kroppen -men især hals hoved skuldre og bryst.

    Hovedpinen har jeg stadig i mild grad, men meget stivhed og ømhed i musklerne. Desuden føles det som de syrer til bare jeg løfter armen f.eks.

    Mine fødder summer og gør nærmest ondt i sådan nogle jag ude ved tæerne, og så er de altså helt blågrå???

    Er jeg bare alm syg eller hvad kan det være for noget???
    Jeg har ikke tid til at komme til læge med mindre, det er alvorligt, for jeg skal hente drengene i Aalborg idag.

Viser 1 indlæg (af 1 i alt)

Du skal være logget ind for at svare på dette indlæg.