Fora Familieliv AV mit underliv!! (måske lidt privat, men prøver)
Viser 1 indlæg (af 1 i alt)
  • Forfatter
    Indlæg
  • #5366807
    Anonymous
    51552 Indlæg

    Hej tøser.
    ved i hvad det kan være? er noget urolig for min egen læge ville ikke sige noget men har sendt mig til et privathospital da der er tid her på fredag til mig og ham jeg skal ind til er ekspert siger lægen.
    Nå, men jég har siden 2004 haft ondt i mit underliv.. omkring ægstokkene, nogle gange var det kun hver ½ år, andre gange flere gange om ugen.. det starter som mens smerter og går så over i meget kraftige kramper! de gør bare NAS! var til lægen med det inden jeg fik Naja men fik et meget logisk svar, synes jeg den gang. men da det nu er belevt værre efter jeg har fået naja og efter de har opdagen en knude, men som de ikke ville gøre noget ved er der begyndt at komme blod med ud.. jeg kan ikke sætte det i forbindelse med noget. det er ikke noget med at de ter lige inden jeg skal ha mit mens heller ikke efter.. det kommer bare.. De kramper jeg har haft de sidste uger har gjort at jeg nu også har svært ved at komme a med aff. da det gør ondt når jeg presser.. men på de gode dage går det da..
    Håber i kan hjælpe mig.. ikke at i kan gi mig en forklaring eller noget, det må jeg nok vente til jeg kommer til middelfart..

Viser 1 indlæg (af 1 i alt)

Du skal være logget ind for at svare på dette indlæg.