Fora Hilsen Til Alle hej i dk..er nede..
Viser 2 indlæg - 1 til 2 (af 2 i alt)
  • Forfatter
    Indlæg
  • #5360851
    capricorn
    171 Indlæg

    Hej tøser.
    Lige en hilsen fra mig 🙂
    Ja jeg er jo på “ferie” i Rumænien, rejste d.1.8 og kommer hjem d.15.8 havde glædet mig helt vildt, men Fuc…..jeg ville ønske jeg var i dk….
    Vi skulle herned for at få opsagt mandens rumænske statsborgerskab og det koster røven ud af bukserne (undskyld sproget) han nok brugt ca.8000 kr nu bare på det…Og folk er bare underlige hernede,de er så onde.
    hotellet vi er på skulle har kostet os 2500 kr for 2 uger, men da vi så kom jaaa så blev det lige 10.000 kr.
    Jaaa så er der vejret, øv øv øv det pisser bare ned, det er da varmt,men hvor fedt er det at gå rundt når det styrter ned???
    Er total dep.. lige nu vil bare gerne hjem!!!!
    Fatter ikke en skid af hvad folk siger, og engelsk kan de ikke. man kan ikke engang få et menukort på engelsk..
    Jeg ved ikke helt hvad jeg vil med dette indlæg…er bare ked lige nu og føler bare jeg er palle alene i verden..
    Knus fra camilla
    Ps.Dejligt at nettet er opfundet 🙂

    #6211492
    Anonymous
    51552 Indlæg

      Dejligt med en hilsen til os i dk 😀

      Håber alt ordner sig!

      Knus Heidi

Viser 2 indlæg - 1 til 2 (af 2 i alt)

Du skal være logget ind for at svare på dette indlæg.