Fora Debat Update! Hvem er den klovn der ødelægger andres nattesøvn…
Viser 1 indlæg (af 1 i alt)
  • Forfatter
    Indlæg
  • #5418637
    Anonymous
    51552 Indlæg

    Jo det er tilsyneladene en ung fyr der ikke fatter at jeg ikke vil åbne døren for ham, nu har han holdt mig vågen siden 2:35 hvor han lige pludslig tog i håndtaget, ringede og bankede på døren, og jeg tænker bare hvem f*nden er det der kommer på det tidspunkt.
    Så ser jeg at det er en ung fyr på 22- 24 år som jeg ikke aner hvem er !! men havde åbenbart besluttet han skulle ind til os og ville bare IKKE gå igen, jeg forstod ikke halvdelen af hvad han sagde, han var ihvertfald ikke dansker, jeg turde ikke lukke op så bedte ham om at gå mange gange men han blev bare ved med at tage i håndtaget, ringe og banke på…. Jeg sagde også til ham ” Gå hefra, jeg kender dig ikke” så sagde han “jeg kender heller ikke dig”….. så sagde jeg “jeg har børn her, så gå” så siger han “jeg har også børn her “, det var det eneste af det han sagde jeg fattede, jeg bankede hårdt i døren, og råbte næsten af ham til sidst at han skulle gå sin vej men så sagde han bare “sssshhhhhhhh” og blev ved med at prøve at åbne min dør….

    til sidst ringede jeg til politiet og så kunne jeg høre han gik, men han står stadig nede i gangen for jeg kan høre han laver et eller andet hele tiden, bare han ikke kommer herop igen, så er jeg glad !!!!

    ÅHH er bare så sur over at han skulle ødelægge min nattesøvn, og prøv at tænk hvis jeg ikke lige havde låst min dør, så var han bare vadet ind i min lejlighed…..

    I sådan nogle situationer savner jeg godt nok en mand…. !

    UPDATE : Han kom igen kl. 06 og begyndte med at tage i døren, ringe og banke på igen, så efter 10 minutter ringede jeg til politiet igen og nu har de lige hentet ham ! Heldigvis!

    UPDATE : Jeg snakkede lige med min nabo, og han sparkede også til hendes dør, og så har han tisset i vores opgang ! FØJ!
    Min nabo trode det var min eks, fordi det var min lejlighed han ville ind i hele tiden men måtte pænt forklare hende at jeg overhovedet ikke kendte manden!

Viser 1 indlæg (af 1 i alt)

Du skal være logget ind for at svare på dette indlæg.