Fora Graviditet Tror ski jeg er gravid. :-)
Viser 1 indlæg (af 1 i alt)
  • Forfatter
    Indlæg
  • #5398776
    Anonymous
    51552 Indlæg

    Hey girls.
    Ja hjælp mig lige med noget. jeg tror jeg er gravid 😀 , mit mens kom ikke den 13 maj, så testede den 15, negativ og ja har så testet mange gange siden, og alle var negative (testede positivt med naja da jeg var i uge 8 )

    Købte så en test igen i dag og den var meget svagt positiv, ligesom en skygge hvis i forstår, men er den så positiv eller?? Synes jeg har tegn på en graviditet: vildt træt igår og meget følsom, ikke at jeg græd, men følte jeg skulle. i dag er jeg meget følsom.. og det råmælk/mælk jeg har haft siden jeg fik Naja er nu blevet til at jeg kan presse noget ud flere gange dagligt og de er meget lidt ømme og meget lidt kvalme, eller hvad det kaldes, ligesom der er en klump i halsen som ikke forsvinder..
    Synes det er vildt mærkeligt hvis dette er de symptomer jeg skal starte med at have. havde slet igen med Naja, overhovdet..

Viser 1 indlæg (af 1 i alt)

Du skal være logget ind for at svare på dette indlæg.