Fora Graviditet Å Pisse Liv .. Råd søges ???
Viser 1 indlæg (af 1 i alt)
  • Forfatter
    Indlæg
  • #5385070
    anette21
    40 Indlæg

    Å …..
    Jeg har jo lidt tanker om mit forhold til min nye kæreste …
    Vi har været sammen i snart 8 uger , når vi er sammen har vi det bare så dejligt , elsker ham helt vildt og han får mig til at føle mig som en dronning , vi ser ikke så meget til hinanden i hverdagene da vi bor 25 km fra hinanden , så jeg er altid oppe ved ham i weekenderne , selvom han stadig bor hjemme ved hans forældre og jeg har min søn på 6 år .
    MEN . jeg fatter virkelig ikke hvoffor det hver gang vi skal ses skal være mig der bruger tid , benz på at drøne derop , har jo også en knøgt der skal være i seng kl 19:30. hvoffor F kan han ikke komme ned og besøge mig bare 1 gang om ugen , er han ikke vild nok med mig eller hvad sker der lige der .
    har forsøgt at lokke ham herned i sidste uge , uden held men med en besked om at han altså helst ikke gad køre bil når han hade fri !!
    og det skal jeg så bare syndes er vildt sjovt ?

    Å Pis. ved sku ikke om det er mig der er langt ude …
    hvis vi skal flytte sammen vil han kun bo i den by han bor i nu , selvom jeg har en dreng der er glad for sin skole osv. Hvoffor er det kun mig der
    skal gøre noget . kan det virkelig være rigtigt ?

    Håber virkelig på et par svar jeg kan bruge til noget , mit hoved er ved at springes af tanker , vil jo så gerne at det skal være os , men ik for en hver pris … 🙄

Viser 1 indlæg (af 1 i alt)

Du skal være logget ind for at svare på dette indlæg.