Fora Hilsen Til Alle bruger der ikke er aktiv.
Viser 4 indlæg - 1 til 4 (af 4 i alt)
  • Forfatter
    Indlæg
  • #5357007
    MorTilDavid
    295 Indlæg

    Er det egentlig “tilladt” at have en profil herinde når man aldrig har deltaget i noget eller skrevet herinde?

    Knus

    #6155759
    My1983
    55 Indlæg

    Jeg er bestemt ikke særlig aktiv 😀 men lidt skriver jeg da en gang i mellem. Måske nogle af de andre der er mindre aktive har det som jeg?
    Jeg syntes siden er utrolig svær at finde rundt i.. mangler en dagens indlæg knap, hvor der ikke popper det samme indlæg op 30 gange, men hvor det indlæg der er skrevet i kun popper op en gang selvom der feks er skrevet 20 nye i. Når jeg sidder ved computeren gider jeg ikke sidde og kigge alle underfora igennem for at finde nye indlæg.

    #6155760
    MizzSeal
    113 Indlæg

    Jeg er mest herinde for at læse indlæg og nogle gange svarer jeg også. Men er altså ikke 100% aktiv. Normalt læser jeg bare indlæg

    #6155762
    Anonym
    20369 Indlæg

    Jeg har før haft bragt emnet op, men fik nogle svar der var sådan lidt :”der skal være plads til alle” 🙄

    Jeg synes nu at det er vigtigere at der er plads til os der gerne vil bruge siden, end til de som “bare kigger”.

    Om folk skriver 1 eller 1000 indlæg pr. mdr er jo ikke det vigtige, men bare det at man gider skrive et enkelt indlæg på et tidspunkt er vel ikke for meget at forlange?

    Hvis man sletter deres profil, og de gerne vil være aktive brugere om et stykke tid, så kan de jo bare oprette en ny profil, så det handler jo ikke om at udelukke folk 😉

    VH Rikke

Viser 4 indlæg - 1 til 4 (af 4 i alt)

Du skal være logget ind for at svare på dette indlæg.