Fora Debat Hvad skal i piger lave idag?
Viser 5 indlæg - 1 til 5 (af 5 i alt)
  • Forfatter
    Indlæg
  • #5352356
    JeannetteK
    847 Indlæg

    Godmorgen til jer alle 😀

    Hvad skal i lave idag? og hvad laver i nu?

    Jeg tror bare jeg skal slappe ag indtil kæresten kommer hjem, har haft det så mærkeligt i maven, det gør ondt, og det startede onsdag nat, så har ikk sovet så meget.. og nu har jeg bar ondt i min lænd.. typisk.. hehe

    Men hvad skal i lave denne dejlige fredag?

    Knus 😉

    #6079557
    ks83
    1564 Indlæg

    Lige nu…laver jeg ikke rigtigt noget.

    Ved egentligt heller ikke rigtigt hvad vi skal idag. Regner med at skulle en tur til Ballerup og så kommer min svigermor vist nok hjem fra Tyrkiet idag, så måske vi skal ses med hende.

    ks83

    #6079571
    iZabella
    582 Indlæg

    Hej ..

    Lige nu sidder jeg hjemme hos Malene (Eichen) og venter på, at min søster blir færdig med at få lavet negle – er selv færdig (:

    Når hun er færdig ska vi til og hjem ad og så ska jeg enten finde ud af hva min søster ska ha i konfirmationsgave (på søndag) eller ud og købe gaven ..

    Nogle forslag ?[/

    Kram <3

    #6079572
    Anonym
    20369 Indlæg

    Jeg skal på arbejde kl.16, så jeg kører om 10 min.

    #6079573
    Mareje8800
    962 Indlæg

    Jeg tror ikke rigtig jeg skal lave noget..! Har ikke lavet noget indtil videre ihvertfald… men tror jeg skal ha ryddet de sidste flyttekasser op(Ja… de er stadig ikke pakket ud, til trods for at vi flyttede den 15 dec 😯 .. suk)

    Ellers tror jeg bare Jesper, William og jeg skal hygge os i aften…

Viser 5 indlæg - 1 til 5 (af 5 i alt)

Du skal være logget ind for at svare på dette indlæg.