Fora Tosserummet jeg må snart
Viser 11 indlæg - 1 til 11 (af 11 i alt)
  • Forfatter
    Indlæg
  • #5346509
    Pingvinen
    245 Indlæg

    til at lære at styre de skide arme jeg render rundt med…

    johnny var i bad, så gik jeg ned for at fortælle ham noget… (når jeg snakker , er mine arme over alt, har meget store armbevægelser) så ryger min tlf ud af hånden på mig mens jeg står der og vifter, liiiige ned i toilettet…

    det er 3 gang jeg laver det nummer…

    min splinter nye tlf der ikk engang er en uge gammel… nå men nu ligger den på rediatoren….

    nogen der har någet stærk tape til at binde de arme ind til kroppen ??

    kram Tina

    #5980857
    Sabrin
    469 Indlæg


    Hehe det har jeg så aldrig prøvet det med toilettet, ikke særlig lækket.

    #5980862
    Anonym
    20369 Indlæg

    surt show 😆

    #5980863
    Pingvinen
    245 Indlæg

    eller også skal jeg ansættes hos nokia og fugt teste deres mobiler… heheeee

    #5980864
    Snulle
    1908 Indlæg

    Begynder faktisk at forstå hvorfor dit brugernavn er pingvinen…. De flapper jo også sådan lidt hjælpeløst rundt med armene/vingerne.

    Måske skulle vi lave en afstemning om hvad vi skal stille op med dig. Synes personligt at mit velcro forslag var helt fantastisk.

    #5980865
    Tf17
    309 Indlæg

    Har så engang tabt min mobil i sofies mælk.. og spørg mig ikke hvordan jeg gjorde det..
    sofie har også engang da jeg var ved og skrælle kartofler smidt min mobil ned i vandet..

    #5980866
    Pingvinen
    245 Indlæg

    Begynder faktisk at forstå hvorfor dit brugernavn er pingvinen…. De flapper jo også sådan lidt hjælpeløst rundt med armene/vingerne.

    Måske skulle vi lave en afstemning om hvad vi skal stille op med dig. Synes personligt at mit velcro forslag var helt fantastisk.

    du har da bare nogel kaonen forslag… hehe

    #5980867
    Snulle
    1908 Indlæg

    Ja, jeg ved det. Jeg er faktisk bare ret fantastisk…

    Og til dem der undrer sig, så vil jeg bare sige: nej, det gør ikke ondt i min ryg når jeg slikker *** på mig selv….

    #5980868
    nina_0102
    203 Indlæg

    Jeg har samme problem med min datters arme… Forleden legede hun med mine nøgler og selfølgelig da vi skulle ud af døren var de væk. Ledte og ledte og ledte. Endte med at jeg måtte lade døren stå ulåst mens vi var nede og handle. Da jeg kom hjem skulle jeg bare tisse og hvad fandt jeg nede i toilettet…? Ja, I gættede rigtig, mine nøgler! Døren derud er ellers altid lukket men den må ha smuttet….
    Har hende dog mistænkt for at have gjort det med vilje da hun ikke er gammel nok til den slags armbevægelser hehe

    #5980869
    JoaNhs
    81 Indlæg

    Jeg prøvede engang at tabe min tlf i den eneste vandpyt på en stoooor vej! Stoooort fjols

    #5980870
    mor_til_Oscar
    1955 Indlæg

    der har jeg dog aldrig prøvet. men jeg er bare en klovn generalt… Jeg taber alt, velter ting. går ind i ting osv. hehe… så jeg blir i hvertfald ALDRIG tjener. hehe…..

Viser 11 indlæg - 1 til 11 (af 11 i alt)

Du skal være logget ind for at svare på dette indlæg.