Fora Baby og Barn Ting som I har fortrudt I har købt til baby
Viser 1 indlæg (af 1 i alt)
  • Forfatter
    Indlæg
  • #5445615
    Deja-vu
    392 Indlæg

    .. Ja, jeg kan umuligt være den eneste som har lidt ting hvor jeg nu tænker at det var ALT for overvurderet dengang vi købte det 😛

    Vi købte et badekar, som kostede i alt 500 kr. med stolen, for det skulle være en ordentlig stol, og der skulle jo være huller til stolen, så den ikke gled rundt dernede, JO – det ér faktisk skide smart når de er babyer, men nu sidder hun godt selv, er ved at være for stor til stolen og jaa..

    Hun kan jo for pokker ikke sidde ordentligt i et badekar med huller i, det må jo være alt for ubehageligt for numsen. :rødmer: :rødmer:

    Vi tænkte jo på ingen måde langsigtet, hvilket betyder at jeg gerne vil ud og have et nyt badekar til hende nu. :fløjter:

    Når, men er der ikke andre som har købt nogen ting, som I bare mente at DET var der altså bare brug for, og nu nogle måneder efter, tænker totalt fail? 😀

Viser 1 indlæg (af 1 i alt)

Du skal være logget ind for at svare på dette indlæg.