Fora Hilsen Til Alle Tirsdag d.27-01-09
Viser 3 indlæg - 1 til 3 (af 3 i alt)
  • Forfatter
    Indlæg
  • #5392485
    smilieme
    834 Indlæg

    Ja hvad skal i lave på en helt alm tirsdag i slutningen af januar:-) ?

    Jeg skal have gjort lidt rent, og ryddet op, Købt det sidste til lillebror, og have gjort helt klar til hans ankomst:-)

    Kæresten har været på nat så han sover nok det meste af dagen, men ellers så skal drengene hentes kl 15 og så skal vi bare hjem og slappe af og bad….

    Hva med jer?

    #6914701
    christinah
    1376 Indlæg

    Tja hva skal jeg idag… synes der er tusind ting jeg burde gøre (vi ligger jo midt i projekt ekstra værelser i stuen) men jeg kan jo ikke holde til det… rigtigt frustrerende at se på at der kunne påbegyndes at male i stuen og der ligger ,jeg ved ikke hvor mange, fodlister i garagen som også skal males men jeg må jo bare ikke.
    Så jeg prøver på at få sorteret lidt af alt vores tøj osv idag tror jeg.

    så skal lillebrors tøj ligges i hans skuffer og så skal jeg finde på noget aftensmad som kan deles af mange, man ved aldrig hvor mange man pludselig har til aftensmad når man har håndværker venner der er så søde at komme og give en hånd med i projektet

    #6914725
    mor_til_Oscar
    1955 Indlæg

    vi hygger bare og nyder vores sidste dag sammen, inden han rejser i morgen 😥

Viser 3 indlæg - 1 til 3 (af 3 i alt)

Du skal være logget ind for at svare på dette indlæg.