Fora Debat Gode mennesker med gode hjerter :)
Viser 1 indlæg (af 1 i alt)
  • Forfatter
    Indlæg
  • #5445150
    Gittemor88
    854 Indlæg

    først og fremmest vil jeg sige at hvor er jeg personligt glad for der stadig findes mange gode mennesker der vil hjælpe andre , og ikke er så ego centreret og ikke kan se udover sin egen næse for at kunne hjælpe andre 🙂 og så til pointen 😛 :blink:

    I sommers meldte jeg mig til en grupe på Facebook, der hed noget med fribilletter/ratat på forlystelser 🙂
    og her til aften kommer der et opslag fra en kvinde fra Sjælland om at hun har 4 billetter til nordsøen oceanarium , hun bor på Sjælland og kommer ikke herover skriver hun, så hun vil gerne forære dem væk for en frankeret kuvert , så skynder mig og skrive at dem kunne jeg være interesseret i og så går der kun 10 min så skriver hun :

    Hej Gitte
    Billetterne er dine !!!!! :klap: :klap: :klap: :blomst:
    Jeg er super taknemmelig og glæder mig HELT vildt allerede og syntes det er SÅ fantastisk at der findes så gode mennesker der gerne vil hjælpe andre :love: :blomst: :klap:

    Yeah :super: :fløjter:
    så bare et glædes indlæg herfra

    smider et link til dem som har lyst at kigge

    http://www.nordsoenoceanarium.dk/

Viser 1 indlæg (af 1 i alt)

Du skal være logget ind for at svare på dette indlæg.