Hejsa alle i dejlige tøser!
Jeg har lige brug for at få nogle ting ud.
Jeg er bare så træt af min kæreste i dag. Jeg er syg og det kan godt være jeg ikke lave så meget som jeg plejer, men jeg tager mig af vores datter og jeg tage mig tid til ham.
Problemet er bare at han ikke har lavet andet end at være sur og skille ud. Når jeg spørg hvad der er glat, så siger han at det er fordi jeg ikke laver noget. Når han så har været sur og jeg har ladet ham være i 5-10 min., så er alt glemt. Det vil sige alt er glemt i ca. 30 min., så er der noget nyt i vejen og sådan har det været hele dagen.
Lige nu bliver han ved med at kalde på mig, fordi jeg skal komme og se ALT muligt underligt. Gider bare ikke gå ind til ham for ved vi bliver uvenner igen. Jeg orker ham bare ikke mere lige nu og gider endelig ikke se på ham mere i dag
Er jeg den eneste der har sådan et problem med kæresten nogle gange?
ups den er lidt lang 😳