Fora Sundhed og Helbred Tab dig, og bliv slank.
Viser 15 indlæg - 1 til 15 (af 75 i alt)
  • Forfatter
    Indlæg
  • #5380579
    SmiiiiiiL
    321 Indlæg

    Nu jeg ikke nogle diætis. Eller noget anden smart.. Men har været meget agtig i at tabe mig igennem kostomlægning..

    Jeg ligger inde med Mange gode råd og nogle super opskrifter.. og ikke mindst en masse kure, som et kickstart til at godt vægttab.. Jeg har selv i tidernesløb betalt for alle disse kure i tidernes morgen på Ts.. (så’n et fjols jeg er)
    Meen Meen , jeg giver dem ganske gratis ud til Jer alle som er interesseret i at tabe jer.. For mig har du julpet at have noget sort på hvidt at gå efter.. Har selv haft smidt 26 kg..

    Men sender gerne til jer som vil af med noger kg’er.. 🙂

    Hvis du nu selv har tabt dig så kunne jeg godt tænke mig og se før og efter billeder hvis du ligger inde med nogle af dem.. 🙂 Det giver motivationer..

    #6626114
    Anonym
    20369 Indlæg

    Jo tark

    #6626115
    Anonymous
    51552 Indlæg

    Sender du den til os så?

    #6626117
    Christina_2005
    1558 Indlæg

    Også gerne mig 🙂 Hvor meget taber man sig på hvor lang tid osv hvis man følger planen… ??

    Christina_alexander05@hotmail.com

    #6626118
    toezzen_22
    379 Indlæg

    jo tak oss mig… 🙂

    #6626121
    Supermon
    3425 Indlæg

    Jamen så smider jeg mine før billeder her af da jeg var størst…. Beklager kvaliteten, men man stillede ikke ligefrem op dengang som den dag idag 😉


    Og sådan ser jeg ud nu…. har tabt jeg mener 60 cm om arme, ben, bryst og talje og hofte kan jeg så ikke måle med nu 😉

    #6626123
    SmiiiiiiL
    321 Indlæg

    Super mom.. hold da på.. det godt nok flot!!

    #6626124
    PriZilla
    1604 Indlæg

    @Supermon wrote:

    Jamen så smider jeg mine før billeder her af da jeg var størst…. Beklager kvaliteten, men man stillede ikke ligefrem op dengang som den dag idag 😉


    Og sådan ser jeg ud nu…. har tabt jeg mener 60 cm om arme, ben, bryst og talje og hofte kan jeg så ikke måle med nu 😉

    Hold op det er flot klaret!! 😯 man kan overhovedet ikke se på dig nu at du har være overvægtig, man ser jo tit at folk der har tabt sig meget har meget løs hud osv. men der er da overhovedet intet at se på dig! Super flot 😀

    #6626125
    LaKRISen
    1398 Indlæg

    Her her her.. Vil meget gerne af med de sidste kilo 🙁

    #6626126
    susplet
    1889 Indlæg

    du må også meget meget gerne send til mig, ahr en del kg jeg skla af med efter denne gravidet
    geren på pm

    #6626127
    Chrisser
    368 Indlæg

    Her er mit inspirationsbillede…

    #6626128
    Supermon
    3425 Indlæg

    Mange tak 😳

    Og havde aldrig troet jeg frivilligt skulle stille op som nøgen model med mave billeder….

    #6626129
    sascha87
    18 Indlæg

    Du må meget gerne sende så meget du nu gider 😀

    #6626131
    koldinggirl17
    71 Indlæg

    du må meget gerne sende dem alle til mig,

    Linet_hornemann@forum.dk

    Tak 🙂

    #6626133
    Wendla
    2296 Indlæg

    Vil gerne have opskrifter, men ikke de der tre dages kure, de ødelægger kroppen.. Så nej tak.. No go.

Viser 15 indlæg - 1 til 15 (af 75 i alt)

Du skal være logget ind for at svare på dette indlæg.