Fora Hilsen Til Alle YYYNK ‘ har så ondt :/ (lidt langt)
Viser 1 indlæg (af 1 i alt)
  • Forfatter
    Indlæg
  • #5437659
    Triplemom
    1111 Indlæg

    Har forstuet min nakke, og for sa************an hvor gør det godt ondt :græder:

    Idag da jeg vågede, gjorde det rigtig ondt i min nakke, prøvede at smøre det igen og igen med tigerbalsam og massere, lagde mig også ud i solen for at “lune det lidt op” og jeg følte det hjalp, lige til jeg kom ind igen..

    Sikke et helved.. :græder:
    Hvert et bum når jeg kørte bil, gav mega spændinger- hen af eftermiddagen kunne jeg ikke mere, måtte til kiropraktor.
    Men skulle kører 20km først, for mor kunne tage børnene imens, det har aldrig taget mig så laaang tid at kører den ellers korte tur.
    Min mor havde fået mig en akut tid til kiroraktoren og jeg kom til med det samme.. efter 30 min, med tryk, laser, mere tryk og mere laser, kunne jeg se ligeud – ved hjælp af krave.
    Den skal jeg nu gå med til fredag, også komme til ny behandling..
    Han mener min nakke er forstuet grundet for stor overbelastning de sidste mange dage, bl.a. fordi jeg har båret børnene meget..

    det gør så oooooooooooooooooooooondt :græder: :græder:

    ynk ynk yyyyyyyyynk :græder:

Viser 1 indlæg (af 1 i alt)

Du skal være logget ind for at svare på dette indlæg.